Gdzie w podróż poślubną za granicę?

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie wybrać się w podróż poślubną, nie jesteś jedyną osobą, która łamie sobie na ten temat głowę. Możliwości wyjazdów za granicę jest wiele, ale Wasz ma być przecież wyjątkowy! Spraw, żeby tak było.

Nastrojowo i klimatycznie

Nim wyciągniesz mapę lub wejdziesz na strony biur podróży, które oferują dalekie wojaże, poszukaj czegoś bliżej. Nie zawsze bowiem jest czas na upojny miodowy miesiąc gdzieś na Malediwach. Po hucznym weselu oraz ślubie fundusz również może nieco ograniczać. Rozejrzysz się więc za świetnymi ofertami nieco bliżej Ciebie.

Nasza pierwsza propozycja to nastrojowy, czarujący Rzym, który idealnie nadaje się na podróż poślubną. Nie dość, że nie znajduje się na końcu świata, to jeszcze kusi ogromem zabytków oraz przepyszną kuchnią. Żeby poczuć klimat i sprawić, aby było romantycznie, koniecznie wybierzcie się na Most Miłości, na którym możecie przypiąć kłódkę z Waszymi imionami, a kluczyk od niej wrzucić do wody. Oprócz tego stoi przed Wami szereg klasyków jak choćby Koloseum. Od Rzymu jest też przecież niedaleko do Watykanu, a więc na nudę z pewnością nie będziecie mogli narzekać.

Gdzie spędzić noc poślubną

Słynne miasto miłości na podróż poślubną

Jeżeli Rzym nie jest tym, czego szukasz, zawsze warto postawić na Paryż. Już sama nazwa tego miasta kojarzy się z miłosnymi uniesieniami. Zgub się więc ze świeżo poślubionym małżonkiem w uroczych, wąskich uliczkach, zasmakujcie niesamowitej kuchni francuskiej, udajcie się do Katedry Notrde Dame czy do Luwru. Paryż jest piękny o każdej porze roku, więc nie ogranicza Was żadna data. Długie spacery brzegiem Sekwany pozwolą Wam cieszyć się sobą nawzajem i odpocząć po ślubnym szaleństwie.

Podróż po ślubna w wersji egzotycznej

Jeśli planujecie wyjazd w podróż poślubną w nieco cieplejsze kraje, co powiecie na rajską, niebiańską wyspę Mauritius? Jeśli o niej nie słyszeliście, koniecznie musicie to nadrobić! Jej główną atrakcją są niesamowite plaże o białym piasku oraz turkusowa, kusząca do kąpieli woda. Należycie do miłośników sportów wodnych? Z powodzeniem możecie podziwiać rafę koralową wokół wyspy.

Mauritius to wyspa, na której możecie cieszyć się bliskością natury i ucieczką od miastowego zgiełku. Z rzeczy wartych zobaczenia z pewnością należy udać się do parku Casela, gdzie będziecie mogli podziwiać nie tylko lokalną florę, ale też faunę. Żółwie, małpy, ptaki, dzikie koty… to wszystko na wyciągnięcie ręki. Nie oszukujmy się jednak świetnie będzie wszędzie, gdzie tylko będzie razem.