Najwięksi deweloperzy we Wrocławiu – ranking

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wrocław cieszy się jednym z najbardziej rozwiniętych rynków deweloperskich w Polsce. Konkurencja pomiędzy deweloperami jest bardzo duża. Którzy z nich zapewniają swoim klientom najlepszą jakość obsługi i komfort? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Rynek nieruchomości we Wrocławiu rozwija się bardzo dynamicznie

Ilość inwestycji do wyboru na Dolnym Śląsku jest bardzo duża. Osoby, które pragną zamieszkać w stolicy Dolnego Śląska lub zakupić mieszkanie pod inwestycję, mają wiele opcji do wyboru. Ceny nieruchomości zależą przede wszystkim od ich metrażu oraz lokalizacji. Którzy deweloperzy dominują we Wrocławiu? Oto Wielka Piątka!

#1 PROFIT Development

Wrocławski deweloper PROFIT Development posiada już oddziały nie tylko na Dolnym Śląsku, ale też w Łodzi i w Warszawie. Przez ponad 12 lat działalności PROFIT Development zrealizowało 18 nowoczesnych inwestycji. O dobrej reputacji firmy świadczy to, że należy ona do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Deweloper ma na koncie 2036 oddanych mieszkań.

#2 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane działa na rynku już ponad 50 lat. Deweloper ma na koncie sprzedaż 16 inwestycji i realizuje aktualnie 6 dużych projektów. Do tej pory  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. zbudowało ponad 33 000 mieszkań, w których mieszka 120 000 zadowolonych klientów!

#3 INTER-ES Deweloper

INTER-ES Deweloper istnieje na polskim rynku nieruchomości od 1989 roku. Deweloper buduje lokale usługowe, domy jednorodzinne, mieszkania, domy wielorodzinne oraz apartamenty. Do tej pory INTER-ES Deweloper zbudowało 1100 mieszkań, w których mieszka 2500 zadowolonych klientów.

#4 i2 DEVELOPMENT S.A.

i2 DEVELOPMENT S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem, uhonorowana wieloma nagrodami, w tym między innymi I miejscem w konkursie na najlepszą realizację architektoniczną (nagroda jest przyznawana przez Prezydenta Wrocławia oraz Towarzystwo Miłośników Wrocławia). Deweloper zakończył sprzedaż 28 inwestycji i posiada obecnie w sprzedaży 10 ciekawych inwestycji.

#5 Archicom S.A.

Archicom S.A. to firma z 25 – letnim doświadczeniem na rynku. Firma posiada w sprzedaży 1559 nieruchomości w 12 inwestycjach, w tym między innymi słynne Browary Wrocławskie, Olimpia Port, River Point oraz Awipolis. Nadrzędnym celem dewelopera jest tworzenie osiedli społecznych – takich, które będą zaspokajały wiele potrzeb mieszkańców. Poza mieszkaniami deweloper oddaje do dyspozycji mieszkańców starannie zaprojektowane przestrzenie wspólne, których atrakcyjność podwyższają ciekawe rzeźby miejskie oraz całodobowa ochrona.