Niestandardowe opakowanie – sposób na to, by przyciągnąć wzrok gości

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Niestandardowe opakowanie na ręcznik, mydło lub szlafrok może przyciągnąć wzrok hotelowych gości i zostawić niezapomniane wrażenia z pobytu. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jak wykorzystać pudełka w przestrzeni hotelowej!

Niestandardowe opakowanie w e-commerce – narzędzie do budowania wizerunku firmy

Marketing opakowań w oparciu o niestandardowe opakowanie jest bardzo często wykorzystywany w e-commerce. Poprzez nietypowy design pudełka produktowego można wyróżnić produkt na rynku oraz zachęcić klienta do zakupu. Innymi słowy, niestandardowe opakowanie jest tutaj wykorzystywane jako narzędzie do budowania wizerunku przedsiębiorstwa, czyli sprzedawcy. Czy tę samą sztuczkę można powtórzyć w branży turystycznej i hotelarskiej? Okazuje się, że tak!

Niestandardowe opakowanie pojawia się coraz częściej w branży hotelarskiej

Projektowanie markowych pudełek to proces wieloetapowy, w który coraz częściej chcą być zaangażowani także przedstawiciele branży hotelarskiej. Znane luksusowe marki hoteli wyróżniają się tym, że oferują swoim gościom doskonały pobyt od A do Z – począwszy od znakomitej kuchni, przez różne udogodnienia i atrakcje, po spersonalizowane gadżety i akcesoria hotelowe.

I tak foldery z mapkami i atrakcjami turystycznymi o wiele lepiej prezentują się w spersonalizowanej kopercie, niż po prostu rzucone w nieładzie na stolik. To samo tyczy się hotelowych kosmetyków i ręczników dla gości – o wiele schludniej wyglądają one, gdy są umieszczone w profesjonalnych opakowaniach z nadrukiem logotypu hotelu, kartonowych, plastikowych, bądź też drewnianych – takie opakowania również da się stworzyć.

Komu zlecić produkcję niestandardowych opakowań dla hotelu?

Najpopularniejsze firmy – znane i lubiane marki z całego świata opanowały do perfekcji budowanie wizerunku za pomocą opakowania. Dotyczy to nie tylko producentów gadżetów elektronicznych, czy odzieży, lecz różnych branż. Jeśli szukasz sposobu na to, by wyróżnić swój obiekt hotelowy na tle konkurencji, warto poszukać dobrego producenta opakowań i stworzyć identyfikację wizualną hotelu od a do z, nie pomijając żadnego ważnego szczegółu. Takie rozwiązania z pewnością nie zostaną przeoczone przez odwiedzających hotel gości – co więcej, zapamiętają oni Twoje miejsce i będą je polecać w internecie oraz pocztą pantoflową.