Niestandardowy karton w branży turystycznej

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Niestandardowy karton znajduje zastosowanie w wielu branżach. Jak można wykorzystać pudełka z kartonu w branży turystycznej? Jest na to wiele sposobów – poznajmy je!

Niestandardowy karton – jak z jego pomocą zbudować wizerunek firmy?

Niestandardowy karton to rozwiązanie stosowane przez wiele znanych i lubianych na całym świecie marek. Nietypowe opakowania produktowe lub detaliczne są szczególnie lubiane w e-commerce. Z ich pomocą można odświeżyć wizerunek firmy i produktów oraz wypromować nowe usługi.

Pudełko z kartonu już dawno przestało pełnić funkcje prostego i nieestetycznego środka do przechowywania artykułów w trakcie transportu do klienta. Dziś jest ono wykorzystywane w wielu branżach do… promocji. Jest to możliwe dzięki ogromnym możliwościom personalizacji, jakie producenci opakowań oferują swoim klientom.

Kartonowe pudełko można dostosować do potrzeb pod kątem takich parametrów jak:

  • wymiary,
  • fason,
  • kształt,
  • kolorystyka,
  • nadruki,
  • wykończenia i zdobienia.

Jak wykorzystać ten potencjał w branży hotelarskiej? Sprawdźmy to!

Niestandardowy karton – pudełka w branży hotelarskiej

#1 Amarante

Niestandardowy karton Amarante

https://pin.it/o4hwnjtgktq62u

Niestandardowy karton coraz częściej pojawia się w branży turystycznej i hotelarskiej. Dobrym przykładem są pudełka wykorzystywane w hotelach Amarante. Sieć hoteli podarowuje swoim klientom wyjątkowe kosmetyki pakowane w markowe opakowania z nadrukiem. Luksusowe pudełka kryją w sobie mydło, kosmetyki do pielęgnacji włosów, zapachowe świece, a także perfumy Amarante. Prawda, że piękne?

#2 Raffles

Niestandardowy karton Raffles

https://pin.it/6r4pj6uviai3ho

Spersonalizowane opakowania są wykorzystywane także w hotelu Raffles w Singapurze. Hotel jest znany z tego, że pakuje swoje materiały i akcesoria dla gości w piękne ażurowe pudełka, korzysta także z prostych i uroczych kartonowych opakowań. Opakowanie na zapałki z logotypem hotelu to praktyczna i niezwykle pożądana przez gości pamiątka z pobytu!

Na przykładzie powyższych firm widać, że prezentowane gościom akcesoria i kosmetyki o wiele lepiej prezentują się w firmowych opakowaniach z nadrukiem logotypu. Takie rozwiązanie dodaje prestiżu, umacnia także w gościach poczucie wyjątkowości, ponieważ wybrali właśnie ten hotel. Aspekt ten jest bardzo ceniony przez klientów firmowych, ale też i coraz częściej indywidualni goście (zwłaszcza zamożni) docenią takie szczegóły!