Lubisz dreszczyk emocji i eksperymenty w życiu łóżkowym, a dodatkowo uwielbiasz podróże? Jeśli tak, to sprawdź ofertę hoteli, skierowaną specjalnie do swingersów.

Wyjście naprzeciw oczekiwaniom

„Swinging” to termin pochodzący z języka angielskiego, oznaczający wymianę partnerów seksualnych. Zjawisko związane z rewolucją seksualną, dziś już nie szokuje tak jak kiedyś. W wielu miejscowościach w Polsce powstają kluby ułatwiające znalezienie kontaktu z innymi parami. Na zorganizowanych imprezach mogą też z łatwością poznać towarzyszy łóżkowych spotkań.

Przygoda zagranicą

Przeglądając oferty hoteli możemy z łatwością odnaleźć miejsca, których oferta skierowana jest specjalnie do osób szukających urozmaicenia w sferze intymnej. Jednym z polecanych, o dobrych opiniach jest hiszpański obiekt La Mirage Swingers Complex. Dedykowany swingującym parom, jest bardzo oblegany, dla tego pobyt warto zarezerwować sobie wcześniej. Oferta hotelu jest bardzo szeroka, od wysoko standardowych, aż po te ekonomiczne, w opcji kilku osobowej. Hotel ułatwia interakcje uczestnikom tego typu wyjazdów, oferując wiele atrakcji, takich jak basen czy bar, gdzie z łatwością poznamy inne pary.

Swą ofertę zarezerwowaną tylko dla swingersów posiada znajdujący się także w Hiszpanii hotel Venus Resort. Atrakcyjne pokoje, piękna okolica, i świetna lokalizacja umilą czas spędzony w wyśmienitym towarzystwie.

Amatorzy miłości francuskiej, oraz romantycznego tego kraju powinni zapoznać się z ofertą miasteczka Cap, znajdującego się na południowym wybrzeży kraju. Na rozległych plażach, wśród sprzyjających okoliczności natury można spotkać pary, zażywające wszelkich rozkoszy ciała. Niezmęczeni miłością uprawianą w pełnym słońcu, swingersi mogą skorzystać z bogatej oferty nocnego życia. Pełne potencjalnych partnerów kluby, bary i dyskoteki są także prawdziwą rewią mody, inspirowaną filmami dla dorosłych.

Zorganizowane wyjazdy oferuje także znajdująca się na Chorwacji prywatna willa Costa del Sol.

Polski klub elitarny

Nie musisz jednak wyjeżdżać aż do Hiszpanii, by swobodnie móc czerpać satysfakcję z intymnych, grupowych spotkań. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd nad Morze Bałtyckie, warto zaznajomić się z ofertą hotelu Jacuzzi Club & Resort. Ten położony w Gdańsku obiekt posiada ofertę skierowaną do lubiących seksualne eksperymenty par, jednak tylko do wybranych. By móc spędzić czas w ośrodku, musisz zostać specjalnie zaproszony. Powodem takie podejścia jest chęć oferowanie gościom odpowiedniej, intymnej atmosfery, by mogli poczuć się wyjątkowo. Nie jest to miejsce przeznaczone dla osób szukających jedynie imprezy i sensacji. Do ośrodka trafiają nie tylko turyści poszukujący seksu w urozmaiconych konfiguracjach, ale także miłośnicy innych form relaksu dla dorosłych.

Oferta skierowaną do swingersów posiada także SPA w Kudowie Zdroju. Weekendowe wyjazdy dedykowane od kilku do nawet czterdziestu osób poprzedzone są zorganizowanym wieczorem zapoznawczym, dbając o komfort decydujących się na wyjazd osób.

Ofert wyjazdów dla swingersów najlepiej jest szukać na dedykowanych portalach, gdzie dużo łatwiej odnaleźć także konkretne oferty innych par.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here