Seksturystyka, czyli fetysze w podróży

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Seksturystyka powstała po to, aby zaspokajać swoje fantazje, których nie jesteśmy w stanie spełnić w miejscu naszego zamieszkania. Za granicą, stajemy się bardziej swobodni, anonimowi, nikt nas nie ocenia, a to sprawia, że pozwalamy sobie na więcej niż normalnie. Jakie fetysze towarzyszą nam w podróży? Dowiesz się już za chwilę!

Ciąża i mleko

O fetyszu, w którym uprawia się seks z ciężarną kobietą, słyszał pewnie każdy, podobnie jest z fetyszem laktacyjnym. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że mężczyźni wyjeżdżają do dalekich krajów, często ubogich, aby tam spełnić swoją fantazję. Spotykają w slamsach, młode kobiety, często niepełnoletnie, które są w stanie za niewielką kwotę spełnić, każdą zachciankę bogatego pana z Europy. Dziewczynki te, wręcz walczą o to, aby to właśnie je wybrano, im wyższy stopień ciąży, tym lepiej. W krajach takich jak Kambodża nie grozi za taki seks żadna kara, dlatego to najczęściej tam, wyjeżdżają mężczyźni w poszukiwaniu ciężarnej kobiety, aby uprawiać z nią miłość za pieniądze.

Im więcej, tym lepiej

Wielu szejków z Arabii Saudyjskiej, przyjeżdża do Europy, aby zwerbować kobiety do seksu grupowego, im więcej tym lepiej. Za taki seks oferują duże pieniądze, podróże oraz drogie prezenty w zamian oczekują tylko zgody na spełnianie fantazji, jakim jest seks wieloosobowy kobiet i mężczyzn. Partnerki wybierają z każdego europejskiego kraju, co ciekawe dużo z nich się na to godzi, jedne z ciekawości i możliwości spełnienia swojego fetyszu, jakim jest seks grupowy, a inne z chęci zarobienia dużych pieniędzy.

Nagość

W niektórych miejscach na świecie można opalać się całkowicie nago. Jest to kusząca propozycja dla osób, które odczuwają silną potrzebę pokazywania swojego ciała, stąd wielu ludzi wyjeżdża na wakacje do miejsc, gdzie może spotkać innych nudystów. Upust temu fetyszowi można dać na plażach europejskich, ale także egzotycznych, wszystko zależy od naszych finansów i chęci.

Młodość i przyłapanie

Wiele starszych osób, pragnie uprawiać seks z młodymi ludźmi. W tym celu wyjeżdżają do różnych państw, jak np. Egipt, gdzie łatwo spotkać, chętnego młodzieńca lub dziewczynę, którzy za pieniądze będą chcieli pójść do łóżka. Oprócz tego w podróży uprawiamy seks w wielu publicznych miejscach na plaży czy w windzie, kręci nas to, że ktoś może nas przyłapać.