Wytyczne dla klientów w trakcie pandemii

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zastanawiasz się czy warto w czasach pandemii koronawirusa skorzystać z oferty hoteli i wyjechać gdzieś na weekend? Jak wygląda sprawa bezpieczeństwa i do jakich procedur klient hotelu musi się dostosować? O tym wszystkim dowiesz się czytając poniższy artykuł.

Tak na prawdę już od maja w całej Polsce po całkowitym lockdow’nie mamy możliwość skorzystania z hoteli. Wszystko jest efektem działań podjętych przez sieci hotelowe oraz mniejsze obiekty, które po spełnieniu rygorystycznych wytycznych mogą przyjmować gości. Jednak nie wszystkich, bo tylko tych, którzy podróżują w celach służbowych. Jak wygląda, więc pobyt w hotelu?

Pobyt w hotelu jako klient podczas pandemii

Przede wszystkim jeśli chcesz skorzystać z hotelu już na samym początku musisz wypełnić dokument, w którym informujesz oraz podajesz dane firmy. W końcu do hotelu możesz przyjechać tylko wtedy jeśli jest to podróż w celach biznesowych. Nie skorzysta, więc z łóżka hotelowego zwykły człowiek.

Jakie zasady klient hotelu musi przestrzegać? Już na samych drzwiach wejściowych możesz zapoznać się z procedurami, które obowiązują na całym terenie obiektu. Hotele informują nas o tym, że:

  • na jego terenie może przebywać TYLKO osoba zameldowana,
  • podczas poruszania się po obiekcie jest bezwzględny nakaz zasłania ust oraz nosa,
  • przy każdym wejściu do hotelu należy zdezynfekować dłonie,
  • w windach może znajdować się max. 2 osoby.

Poza tym nie skorzysta się z suszarek umieszczonych w łazienkach hotelowych, które zostały zaklejone, a także z klimatyzacji. A co najważniejsze to kwestia wyżywienia z racji, że restaurację wciąż są zamknięte nie możesz skorzystać z hotelowego bufetu. Co to oznacza? Wcale nie tak jak Ci się wyobraża. Nie musisz gotować jedzenia i pakować w opakowania, aby zjeść w hotelu. Tuż po zameldowaniu w recepcji otrzymujesz specjalne menu, z którego wybierasz sobie co chcesz zjeść na śniadanie i obiadokolację zaznaczając swoje preferencje wraz z godzinami, w których chcesz, aby ten posiłek został dostarczony. Jedzenie zostaje Ci przyniesione pod drzwi pokoju w pudełkach, a Ty musisz je tylko odebrać. Wszystko odbywać się musi oczywiście w maseczce, ale w swoim własnym pokoju możesz czuć się swobodnie i chodzić bez.

Zobacz także: https://zarezerwuj-nocleg.com/opakowania-ktore-przyciagna-uwage-klientow