Najbardziej ekskluzywne hotele nad polskim morzem

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wybierasz się nad polskie morze, ale prócz opalania i kontaktu z wodą, chcesz doznać luksusu? W tym artykule przedstawimy naszym zdaniem najbardziej ekskluzywne hotele nad Bałtykiem.

Arka Medical Spa

Arka Medical Spa

Jest to wyjątkowy czterogwiazdkowy hotel, położony między piaszczystą plażą (zaledwie 50 metrów od plaży na skraju parku uzdrowiskowego), a ekoparkiem praktycznie w centrum Kołobrzegu – jednego z największych uzdrowisk w Polsce. Musisz wiedzieć, że pokoje w tym hotelu są nasłonecznione, dzięki czemu czuć w nich bryzę powietrza morskiego. Jeżeli cenisz sobie relaks i aktywny wypoczynek, na pewno będziesz zadowolony.

Hotel SPA Faltom

Hotel SPA Faltom

Czterogwiazdkowy hotel umiejscowiony jest 8 kilometrów od centrum Gdyni oraz 25 kilometrów od lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Bardzo dogodna lokalizacja umożliwi ci nie tylko na szybkie dotarcie do Gdańska, ale również Gdyni, Sopotu czy Półwyspu Helskiego. Hotel SPA Faltom posiada 110 pokoi dwuosobowych, 3 apartamenty, 2 restauracje, kawiarnię, Klub Nocny, Lobby Bar, Salę Balową aż na 800 osób, a także Klub Malucha.

Hotel Lubicz

Hotel Lubicz

Czterogwiazdkowy hotel znajduje się w Ustce zaledwie kilka minut od piaszczystej plaży. Jeżeli cenisz sobie komfort, a także wysoką jakość obsługi, będziesz z tego miejsca zadowolony. Hotel posiada 55 pokoi urządzonych w sposób komfortowy, a także restaurację, która serwuje potrawy kuchni polskiej.

Oczywiście będąc w hotelu skorzystasz z centrum Wellness & SPA oraz przytulnego krytego basenu, w którym szybko zregenerujesz siły. Do atrakcji tego miejsca należy również gabinet odnowy biologicznej.

Hotel Villa Baltica

Hotel Villa Baltica

Trzygwiazdkowy hotel jest umiejscowiony tuż przy przystani rybackiej w Sopocie, a także plaży do której będziesz miał zaledwie 30 metrów. Z kolei promenadą nadmorską spokojnie dojdziesz do centrum Sopotu, który obfituje w liczne rozrywki. Bardzo wysokie standardy hotelu zapewnią ci świetne warunki do wypoczynku o każdej porze roku. Obiekt oferuje 33 komfortowo wyposażone, a także klimatyzowane pokoje.

Lidia SPA & Wellness

Lidia SPA & Wellness

Hotel posiadający cztery gwiazdki jest otoczony leśnym pasem oraz szeroką plażą. Lidia SPA & Wellness znajduje się w bardzo spokojnej, a także niezwykle malowniczej części Darłówka Zachodniego. Położenie hotelu sprawi, że będziesz czuł się w nim wyjątkowo. Ekskluzywny obiekt posiada 118 pokoi. Z okien widoczne będzie Morze Bałtyckie. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że zdecydowanie największą atrakcją tego hotelu jest profesjonalnie urządzony, a także nowoczesny kompleks SPA. Wiedziałeś o tym, że hotel jest autoryzowanym Instytutem Thalgo?