Najlepsze hotele w Górach Sowich

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wybierasz się w najbliższym czasie w Góry Sowie, ale nie wiesz w jakim miejscu się zatrzymać? W tym artykule przedstawimy Ci naszym zdaniem najlepsze hotele w Górach Sowich.

Sowia Dolina – Góry Sowie

Hotel Sowia Dolina

Hotel jest umiejscowiony w Pieszycach na Dolnym Śląsku, znajduje się 9 kilometrów od Dzierżoniowa i 30 kilometrów od Polanicy-Zdroju. Będziesz mógł skorzystać nie tylko z szybkiego Wi-Fi, ale również z prywatnego parkingu.

Wieczorem możesz obejrzeć sobie film na telewizorze z płaskim ekranem, niektóre pokoje są nawet wyposażone w balkon lub taras. W każdym z pokoi znajduje się również prywatna łazienka.

Obiekt udostępnia wszystkim wspólny salon, gdzie z pewnością będziesz mógł poznać osoby, z którymi wybierzesz się na wspólną wycieczkę po Górach Sowich. W hotelu możesz wypożyczyć nawet sprzęt narciarski, rowerowy czy samochód.

Secesja

Hotel Secesja

Kolejnym hotelem godnym uwagi jest Secesja, obiekt znajduje się w Pieszycach. Codziennie serwowane będzie dla Ciebie i innych gości śniadanie w formie bufetu. W okolicy nie możesz również narzekać na brak możliwości do spędzenia czasu w sposób aktywny.

Każdy pokój wyposażony jest dodatkowo w czajnik, co zapewni ci pewnego rodzaju komfort. Na miejscu skorzystasz z bezpłatnego Wi-Fi oraz parkingu. Oczywiście do dyspozycji będziesz również miał pokój z łazienką.

Apartament przy zamku

Apartament przy zamku

Kolejny rekomendowany hotel umiejscowiony w Pieszycach. Obiekt znajduje się 35 kilometrów od Polanicy-Zdroju oraz 39 kilometrów od Kudowy-Zdroju. Tak jak pozostałe wymienione hotele w Górach Sowich, Apartament przy zamku oferuje bezpłatny prywatny parking.

W hotelu będziesz mógł skorzystać nie tylko z telewizora z płaskim ekranem, ale także z jadalni posiadającej aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, lodówką, ekspresem do kawy czy czajnikiem. Hotel położony jest 22 kilometry od Wałbrzycha oraz 47 kilometrów od Lądka-Zdroju.

Dom pod Twierdzą

Dom pod Twierdzą

Obiekt znajduje się w Srebrnej Górze w zabytkowym budynku z XVIII wieku. Jako gość będziesz mógł bez problemu skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Hotel umiejscowiony jest w bardzo spokojnej zalesionej okolicy w pobliżu niesamowitych szlaków turystycznych, a także niecałe 1,5 kilometra od Twierdzy Srebrna Góra, która jak dobrze wiesz jest największą twierdzą górską na naszym kontynencie.

Hotel zaoferuje Ci również bezpłatną łazienkę z prysznicem w każdym pokoju. Wnętrza ozdobione są ceglanymi ścianami, które dodadzą specjalnego uroku. Dom pod Twierdzą tak jak wcześniejsze wymienione hotele w Górach Sowich posiada telewizor z płaskim ekranem, dzięki któremu nawet w pochmurny i nudny dzień nie będziesz się nudził.