Najpiękniejsze hotele na Mazurach i Warmii – ranking

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Polska Kraina Tysiąca Jezior, czyli Mazury, mają wiele do zaoferowania turystom. Poza pięknymi okolicznościami przyrody znajduje się tam także wiele obiektów wypoczynkowych. Gdzie warto spędzić weekend? Poznaj najpiękniejsze hotele na Mazurach i Warmii!

Najpiękniejsze hotele na Mazurach i Warmii – ranking

#1 Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Jeśli mowa o najpiękniejszych hotelach na Mazurach i Warmii, to nie sposób nie wspomnieć o tym modnym hotelu. Wyborne posiłki, rozbudowane centrum spa, komfortowe pokoje oraz szereg usług zabiegowo-kosmetycznych sprawiają, że obiekt ten jest wysoko oceniany, zarówno przed klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Hotel znajduje się w TOP25 hoteli w całym kraju!

#2 Hotel Zamek Ryn

Klimatyczny Hotel Zamek Ryn powstał w miejscu odrestaurowanego Zamku Krzyżackiego. Hotel szczyci się znakomitą kuchnią oraz świetną lokalizacją. Zamek położony jest nad samym jeziorem, poza sferą relaksu goście mogą wziąć także udział w wielu atrakcjach, takich jak zwiedzanie Zamku, biesiady rycerskie wzorowane na średniowiecznych ucztach, czy kąpiele w basenie w podziemiach.

#3 Hotel Krasicki

Hotel Krasicki to hotel zlokalizowany w samym sercu Lidzbarka Warmińskiego, w przedzamczu rezpięydencji Biskupów Warmińskich. Hotel może się poszczycić prestiżowym tytułem World Luxury Hotel Award 2013, rozbudowaną strefą SPA, a także wyjątkowym obserwatorium astronomicznym na terenie obiektu. Na terenie obiektu odbywają się cyklicznie także imprezy oraz atrakcyjne koncerty z muzyką na żywo.

#4 Willa Warmińska

Willa Warmińska to hotel, który znajduje się w niewielkiej odległości od Olsztyna. Liczne atrakcje sprawdzą się zarówno na pobyt rodzinny, jak i na wyjazd służbowy. Na terenie hotelu znajduje się podświetlany basen i sauna fińska, a także korty tenisowe. Możliwe jest także wędkowanie lub wynajem quadów. Wieczór można spędzić w integracyjnej atmosferze, korzystając z altany z grillem.

#5 Stary Tartak

Stary Tartak to ostatnie miejsce z naszej listy najpiękniejszych hoteli na Mazurach i Warmii. Czterogwiazdkowy mazurski hotel wyróżnia świetna lokalizacja, nowoczesny design oraz bogata oferta spa. Hotel otrzymał w 2015 roku tytuł laureata TopHotel Lakes. Z uwagi na bogate zaplecze multimedialne i techniczne, hotel nadaje się świetnie jako obiekt do organizacji konferencji.