Poszukujesz ciekawego miejsca na oświadczyny? Mamy dla Ciebie kilka wyjątkowych inspiracji! Zapraszamy do lektury i życzymy powodzenia w wyznawaniu miłości!

Najlepsze nietypowe miejsca na oświadczyny

1Szczyt wulkanu

Jednym z nietypowych miejsc na oświadczyny jest szczyt wulkanu. Wulkaniczne zaręczyny można przeprowadzić np. na… Wezuwiuszu! Wyjazd do Włoch sam w sobie może być bardzo romantyczny, a punkt kulminacyjny w postaci oświadczyn na wulkanie sprawi, że Twoja przyszła narzeczona będzie jeszcze długo wspominać ten wyjazd ze łzami w oczach!

2Kino

Oświadczyny w kinie wcale nie muszą być nudne. Nakręć ze znajomymi wyjątkowy film dla Twojej przyszłej narzeczonej, dogadaj z pracownikami kina, by wystartowali z seansem i zaskocz ją kwiatami i pierścionkiem w Sali kinowej. Do zaaranżowania oświadczyn możesz wykorzystać najlepszą przyjaciółkę, która wyciągnie Twoją lubą na seans, którego nie zapomni do końca życia!

3Oświadczyny w górach

Góry to doskonałe miejsca na oświadczyny dla par kochających wspólne wędrowanie i zdobywanie szczytów. Na miejsce oświadczyn możesz wybrać Śnieżkę, Śnieżne Kotły, Babią Górę lub któryś z wyższych tatrzańskich szczytów. Pamiętaj, by wybrać taki termin, by pogoda i warunki nie zawiodły i udało się komfortowo i z powodzeniem przeprowadzić akcję!

4Oświadczyny w muzeum

Ciekawe miejsca na oświadczyny to miejsca związane z pasjami. Jeśli Twoja przyszła narzeczona pasjonuje się historią lub archeologią, warto dogadać się z kustoszem najbliższego muzeum i zaaranżować oświadczyny na jednej z sal muzealnych. Przy odpowiedniej charyzmie możliwe, że nawet uda się włożyć Twój pierścionek dla lubej do muzealnej gabloty, tak, by dostała szoku zwiedzając wystawę!

5Rynek Miasta

Jeśli lubisz akcje z przytupem, możesz spróbować zorganizować duży happening na rynku miasta. Jedyne, czego potrzebujesz, to zgoda Urzędu Miasta na zorganizowanie akcji oraz… duża ilość tancerzy i statystów, z których pomocą przygotujesz niezwykłe oświadczyny. Inny sposób na widowiskowe oświadczyny to wykupienie reklamy na billboardzie. Efekt może być piorunujący, ale upewnij się wcześniej, że Twoja luba nie ma nic przeciwko takim publicznym wyznaniom!

6Oświadczyny na dachu

Romantyczny wieczór na dachu jednego z budynków, w otoczeniu świec i muzyki granej na skrzypcach to nie tylko piękna scena z filmu. Wbrew pozorom wcale nie trudno zorganizować taką akcję! Wystarczy zrobić dobre rozeznanie i znaleźć sposób, by sprowadzić swoją partnerkę w to miejsce tak, by nie zorientowała się, o co chodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here