Pudełka dla branży hotelarskiej

2018.09.14

2 minuty i 0 sekund

Zdjęcie stockowe

Spis treści:
  • Kartonowe opakowania i ich popularność w biznesie
  • Pudełka dla branży hotelarskiej
  • Zainwestuj w rozwiązania ekologiczne!
Niniejszy artykuł pod tytułem Gdzie warto zjeść w Górach Sowich nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Gdzie warto zjeść w Górach Sowich należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Niestandardowe opakowania produktowe to hit e-commerce i nie tylko. Jakie zastosowanie mogą mieć pudełka w branży hotelarskiej? Okazuje się, że jest ich całkiem sporo… Zapraszamy do lektury i… inspiracji!

Kartonowe opakowania i ich popularność w biznesie

Kartonowe opakowania to praktyczne i modne rozwiązanie stosowane w wielu biznesowych branżach. Z ekologicznych i estetycznych opakowań korzystają na co dzień firmy cateringowe, firmy produkujące elektronikę, koncerny farmaceutyczne i kosmetyczne. Pudełka mogą znaleźć zastosowanie również w branży hotelarskiej. Jak spersonalizowane kartonowe opakowania mogą wpasować się w przestrzeń hotelu biznesowego? Podpowiadamy!

Pudełka dla branży hotelarskiej

Współczesne spersonalizowane pudełka to nie tylko szare, prostokątne kartony. To kartonowe koperty, torby prezentowe z uchwytami, opakowania z nadrukami i puzderka w różnych kolorach. Tego typu pudełka w branży hotelarskiej mogą posłużyć między innymi jako:

  • Pudełka na ręczniki, szlafroki, pościel i kosmetyki  dla hotelowych gości – eleganckie pudełko z logotypami hotelu to zarazem rozwiązanie praktyczne i marketingowe!
  • Etui na klucz i kartę hotelową, teczki ofertowe i pakiety powitalne – z kartonu można stworzyć unikatowe, trwałe etui na akcesoria dla gości towarowych
  • Kartonowe drukowane pudełka na vouchery prezentowe i foldery ulotek – zostawianie ulotek rozrzuconych na stoliku lub w białej kopercie jest już niemodne. Warto iść z duchem czasu i zaskoczyć gości eleganckim i przemyślanym rozwiązaniem!

Jeśli Twój hotel prowadzi również działalność gastronomiczną, pomysłowe pudełka możesz wykorzystać także w kuchni, jako:

    • Opakowania na wino – gustowne opakowania z uchwytem nadadzą się w przypadku wyjątkowych zamówień – można je wziąć na basen, na miasto lub do pokoju
    • Skrzynie transportowe – pudełka transportowe z nadrukowanym logotypem hotelu to reklama sama w sobie!

Zainwestuj w rozwiązania ekologiczne!

Kartonowe pudełka to idealne rozwiązanie dla marek promujących proekologiczną strategię. Powstają z surowców pochodzących z recyklingu, są estetyczne i mogą zostać dopasowane wymiarowo do praktycznie każdego artykułu. Ich format umożliwia układanie pudełek w stosy, a po stworzeniu projektu i złożeniu zamówienia pudełka są od razu gotowe do użycia, nie trzeba ich składać! W Polsce produkcją oryginalnych spersonalizowanych opakowań zajmuje się firma Packhelp. Warto skorzystać z usług tej firmy, by stworzyć wyjątkowe rozwiązanie dla swojego biznesu!