Pudełka, które zachwycą Twoich gości!

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Kartonowe spersonalizowane opakowania to rozwiązanie cenione w wielu branżach, ze względu na to, że są ekologiczne, estetyczne i mogą służyć jako tani nośnik o dużej przestrzeni reklamowej. Jak wykorzystać ich potencjał w branży hotelarskiej? Podpowiadamy, jakie rozwiązania zachwycą Twoich gości!

Odkryj potencjał kartonowych opakowań!

Kartonowe pudełka biznesowe to opakowania, które, poza praktycznym charakterem, mogą pełnić również funkcję marketingową. Tego typu opakowania możesz z powodzeniem wdrożyć do swojej działalności biznesowej związanej z branżą hotelarską. Aby opakowanie stanowiło skuteczne narzędzie reklamowe dla Twojej marki, wystarczy stworzyć jego projekt – spersonalizować wymiary, kształt, rozmiar oraz kolorystykę i wykończenia i nadrukować na nim logotypy hotelu, takie to proste!

Pudełka w branży hotelarskiej

Gdzie można wykorzystać pudełka biznesowe? Ekologiczne opakowania mogą dopełnić przestrzeń hotelu i posłużyć jako:

 • Pudełka na ręczniki i szlafroki dla hotelowych gości
 • Pudełka na kosmetyki dla gości
 • Etui na klucz i kartę hotelową
 • Płaskie kartonowe pudełka na vouchery prezentowe i foldery ulotek
 • Teczki ofertowe, paczki powitalne, foldery konferencyjne
 • Pakiety z upominkami dla klientów biznesowych i lojalnych partnerów
 • Estetyczne skrzynie transportowe z logotypami hotelu
 • Opakowania z uchwytem na napoje i inne artykuły spożywcze
 • Pudełka i torby na jedzenie na wynos
 • Pudełka do ekspozycji towarów, dań i dekoracyjnych przedmiotów
 • Eleganckie pudełka na sztucće i naczynia

Jak wdrożyć takie rozwiązanie w swoim hotelu?

Jednym z wiodących w Polsce przedsiębiorstw zajmujących się produkcją wysokiej jakości biznesowych opakowań jest Packhelp. Korzystając z usług tej firmy, w łatwy sposób stworzysz eleganckie pudełka, które uzupełnią przestrzeń Twojego hotelu. Możesz je wykorzystać jako opakowania dla gości hotelowych lub przekazać do codziennego korzystania pracownikom. Pamiętaj, że opakowania możesz dowolnie i zgodnie ze swoimi potrzebami spersonalizować – nadrukować na nie logotypy lub wyróżnić je niezwykłym kształtem, gramaturą lub formą. To bardzo modne rozwiązanie w biznesie, ponieważ stanowi praktyczny i ekologiczny sposób na poprawienie widoczności marki i zbudowanie pozytywnego wizerunku. Grzech nie skorzystać z takiego rozwiązania!