Wyjazdy dla par – najciekawsze propozycje

Niniejszy artykuł pod tytułem 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 7 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w Polsce należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Codzienne życie niesie ze sobą wiele obowiązków. Żyjemy w zawrotnym tempie i często brakuje nam czasu na odpoczynek z naszą drugą połówką. Dobrym pomysłem będzie krótki wyjazd, tylko we dwoje. Przedstawiamy najciekawsze propozycje na wyjazdy dla par!

Zalety wspólnej podróży

Wyjeżdżając macie czas tylko dla siebie. Możecie zdobywać nowe doświadczenia, odkrywać nieznane dotąd miejsca i rozkoszować się wspólnym odpoczynkiem od szarej codzienności. Nic tak nie zbliża ludzi do siebie, jak wspólne przeżycia i wspomnienia!

Wyjazdy dla par – gdzie wybrać się w podróż?

Duże miasto, ogrom możliwości

Jeśli na co dzień mieszkamy w małym miasteczku lub na wsi powinniśmy rozważyć wyjazd do jednego z większych miast. Doskonałym pomysłem będzie wycieczka do Warszawy, Wrocławia lub Krakowa. W dużym mieście mamy dużo możliwości spędzania czasu.

Możemy wybrać się do kina, teatru lub opery. Później na romantyczną kolację. Zwiedzimy miasto, może wybierzemy się na zakupy. Możemy wyskoczyć wieczorem do klubu, napić się drinka i potańczyć. Kolejny dzień przeznaczymy na odpoczynek i spokojny spacer po okolicznym parku. Czy taki plan nie brzmi idealnie?

Mieszkając w dużym mieście na co dzień, wybierzmy spokojną okolicę

Istnieje wiele gospodarstw agroturystycznych, które oferują wczasy z dala od miejskiego zgiełku. Możemy tym sposobem spowolnić nasze życie, choć na parę dni. Spokój panujący wokoło wyciszy nas i pozwoli nam zdystansować się do problemów. Dodatkowo gospodarze z chęcią uraczą nas miejscowymi przysmakami. Możemy też popytać o historię i legendy związane z odwiedzaną przez nas miejscowością.

Weekend w zamku

Wiele zabytkowych polskich zamków i pałaców oferuje propozycje na wyjazd dla par. Możemy poczuć się tam niczym królowe i królowie, a dodatkowo skorzystać z wielu usług, które umilą nam urlop.

Gdzie możemy się wybrać?

  • Zamek Krasiczyn – jest o majestatyczny XVI – wieczny zamek, w którym obecnie znajduje się luksusowy hotel. Decydując się na pakiet trzydniowy, otrzymujemy dwa noclegi w klimatycznych pokojach, śniadania w Sali Rycerskiej, romantyczną kolację oraz szampan, owoce i bukiet kwiatów do pokoju. Niezwykle romantycznie!
  • Zamek Czocha – w cenie otrzymujemy nocleg ze śniadaniem, romantyczną kolację oraz zwiedzanie zamku.
  • Zamek na skale w Trzebieszowicach – proponuje noclegi w pałacowej komnacie, gdzie czekać na nas będą owoce i butelka wina. Śniadanie możemy zażyczyć sobie do pokoju. Mamy też w pakiecie darmowy wstęp do strefy SPA, gdzie skorzystamy z pałacowych saun i jacuzzi, a także z profesjonalnego masażu