Wszystkie tablety marki Samsung wyróżniają się wśród sprzętów tego typu swoją niezawodnością i doskonale skomponowanymi parametrami. Najlepszy z nich to niewątpliwie tablet Samsung Galaxy, który góruje nad konkurencją. Warto mu się bliżej przyjrzeć, szczególnie jeśli w najbliższym czasie rozważa się kupno takiego urządzania.

Tablet Samsung Galaxy Tab S4 i nowości w nim ukryte

Tablet Samsung Galaxy Tab S4 jako jedyny tej marki może poszczycić się dostępnością Samsung Dex. Co to takiego? To tablet połączony z komputerem. Oznacza to, że korzystając z HDMI, można wykonywać kilka zadań w tym samym czasie. Można łączyć monitor zewnętrzny i stację bądź podkładkę Dex. To umożliwia zwiększenie efektywności swojej pracy i dużą wygodę.

Tablety Samsung doskonale nadają się i do pracy, i do rozrywki. Tablet Samsung Galaxy Tab S4 działa tak samo jak zwykły komputer. Mamy tu tradycyjny pulpit oraz pasek zadań, więc korzystanie z niego jest niezwykle proste i wygodne. Wystarczy uruchomić Samsung Dex i można zasiadać do pracy. W tym celu warto skorzystać ze specjalnie dopasowanej do sprzętu klawiatury i myszki.

Tablet Samsung zastąpi twój notatnik

Tablety mają też tę zaletę, że są mniejsze niż np. laptopy, przez co bardziej mobilne. Ich niewielki rozmiar umożliwia zabieranie ich wszędzie ze sobą. Tablet Samsung Galaxy pozwala swojemu właścicielowi na korzystanie z usługi Screen Off Memo. Wówczas za pomocą niewielkiego rysika o niespełna milimetrowej końcówce można na nim zapisywać notatki – nawet wtedy, gdy sprzęt jest wygaszony.

Szybki dostęp do sieci

Wszystkie tablety mają Wi-Fi, jednak nie wszystkie posiadają modemy, które umożliwiają korzystanie z Internetu zawsze, gdy tylko tego potrzebujesz. Tablet Samsung Galaxy Tab S4 ma łącze LTE z prędkością do 1 Gbps. Do tego sprzęt wyposażono w aż 64 GB wewnętrznej pamięci. Jeśli komuś to wciąż mało, wystarczy dokupić dodatkową pamięć – kartę MicroSD, by mieć jeszcze więcej miejsca na przetrzymywanie różnego rodzaju plików i dokumentów.

Także miłośnicy gier będą zadowoleni, tablety Samsung pozwalają bowiem na wielogodzinne granie bez przerwy. 10,5-calowy wyświetlacz o panoramicznych proporcjach zapewnia niezwykłe wrażenia podczas korzystania ze sprzętu. Atutem jest też czysty i bardzo realistyczny dźwięk.

Ciekawą funkcją, jaką oferuje tablet Samsung Galaxy, jest także inteligentny wyświetlacz domowy. Gdy sprzęt jest podłączony do ładowania, może np. wyświetlać aktualną prognozę pogody lub prezentować wybrane zdjęcia.